?

Log in

No account? Create an account

stardust31's Journal

Rating position

Name:
Nata Valevska @ ShoeShoe
External Services:
  • stardust31@livejournal.com
Schools:


Вітаю Вас на блозі ShoeShoe! Мене звуть Наталя Валевська, і я дуже люблю взуття - це справді предмет мого щирого захоплення. І мені хочеться, щоб якомога більше дівчат та чоловіків в Україні носили оригінальне, якісне і красиве взуття. Адже, на жаль, у нас із вибором так непросто!

Саме тому ми створили сайт для любителів та любительок взуття - www.shoeshoe.com.ua (поки що цей лінк веде на даний жж-блог). З його сторінок можна дізнатися про цікаві моделі, світові та локальні взуттєві бренди, останні покази та shoe-тенденції, обговорити взуття селебрітіз та простих смертних. І що найцікавіше - замовити собі пару взуття Вашої мрії, якої не знайти в українських магазинах. Також ми відкрили взуттєвий клуб-магазин, який знаходиться в центрі Києва, на вулиці Гончара 15/3. Там ви можете, не чекаючи, на замовлень, обрати одну з багатьох чудових пар, які ми спеціально відібрали та привезли до Києва.

Це може бути фантастичне взуття Джефрі Кемпбелла чи хутряні жіночі черевички для суворих зим, стильні оксфорди для дівчат або ж культові Угги, стильне жіноче та чоловіче взуття, яскраві і практичні гумові чоботи, стильні чоботи чоботи на пласкому ходу, а також дезерт бутс, ботільйони, туфлі на підборах та сумки від найбільш популярних та впізнаваних американських та європейських брендів. І цей список - далеко не повний!

З часу заснування ShoeShoe в січні 2008 року, ми запропонували читачам понад 160 підбірок для замовлення. Всіх їх можна подивитися отут. І це тільки невелика частина всього того, що відбувається в ShoeShoe!

Щоб легше зорієнтуватися в блозі ShoeShoe, Вам достатньо знати кілька ключових тегів. Вони розміщені зліва на головній сторінці, і ось основні з них:

- тег "замовити" об'єднує пости, в яких із запропонованого асортименту можна вибирати та замовляти собі взуття. Великі підбірки ShoeShoe вивішуються, як правило, у вівторок. Помітка "замовити" може стояти і під інформаційним постом: це означає, що таке взуття також можна привезти. Зазвичай доставка займає 3-4 тижні. Одразу кажу: все взуття нове, в коробках, везеться зі США та Європи.

- тег "купити зараз" означає, що взуття в даному пості вже є в Києві і його можна придбати хоч сьогодні, не чекаючи 3-4 тижні. Пости з усім, що можна купити зараз, я вивішую в четвер.

- теги "чоловіче взуття", "зимове взуття", "літнє взуття" та інші позначають взуття за категоріями.

- "шузи тижня", "shoes of the day" - інформаційні рубрики. Як правило, у "взутті дня" я показую якусь цікаву (чи огидну, тоді пост доповнено тегом "shoe-фе") пару взуття, а у шузах тижня- оригінальний бренд з його асортиментом. Зазвичай бренди в таких постах настільки екзотичні чи розкішні, що замовляти їх сюди неможливо. Але трапляються й такі, які запросто можна привезти до України. У такому разі моделі вказані з ціною, а пост має також тег "замовити".

Якщо Вам вже не терпиться вибрати собі пару, затримайтеся ще на хвилинку. Обов*язково прочитайте Правила, щоб замовлення взуття було для вас максимально простим та приємним:

- Ви вказуєте модель (в коментарях або на пошту shoeshoe.ua@gmail.com), колір та розмір, залишаєте мобільний номер та адресу електронної пошти - і забираєте взуття за 3-4 тижні (іноді, якщо рідна митниця вирішує поколупати нерви, трохи довше). Зверніть увагу - жодної передоплати!
- Якщо Вашого розміру нема в наявності - я повідомлю, і ми змінимо чи скасуємо замовлення.
- Якщо Ви сумніваєтеся у своєму розмірі, я допоможу визначитися з урахуванням специфіки бренду чи типу взуття та тих розмірів, які Ви зазвичай носите. Але дуже прошу - постарайтеся вказати розмір своєї СТУПНІ, а не улюбленої пари розтоптаних чобіт.
- Якщо Ви живете не в Києві, я відправляю Ваше замовлення Автолюксом/Укрпоштою після отримання оплати.
- Кияни забирають взуття в мене вдома (центр Києва).
- Оплата по факту примірки в доларах або гривнях по курсу на день купівлі. Якщо взуття не підійшло - воно залишається в мене.

А щоб мати змогу постійно купувати в мене коробочки зі взуттєвим щастям, треба дотримуватися ще двох простих правил (введені після спілкування з недобросовісними клієнтами):

- якщо Ви не заберете своє замовлення протягом тижня (або не повідомите про відстрочку з важливих причин), я виставляю взуття на продаж і ми з Вами більше працювати не будемо;
- якщо Ви таки вирішите забрати своє замовлення через певний час (за умови, що воно ще в мене), Вам доведеться оплатити додаткову комісію за зберігання (5% від вартості за кожен тиждень прострочки).

Ну і наостанок (так, є ще кілька хороших новин!). Ви також можете вибрати собі взуття, сумки і навіть одяг самостійно з таких сайтів: www.endless.com (широкий вибір взуття та сумок, в тому числі дизайнерських, часті знижки), www.zappos.com (взуття, одяг та сумки від відомих брендів), www.nordstrom.com (взуття, сумки, аксесуари, одяг), www.planetshoes.com (багато веганського та еко-дружнього взуття), www.piperlime.com (взуття та сумки відомих брендів). Індивідуальні замовлення виконуються з передоплатою, якщо взуття дорожче 150 доларів, зате це пришвидшує доставку на тиждень-півтора! Правила індивідуального замовлення можна прочитати тут.


Носіть красиве взуття, адже ви того варті!

Rating position

Statistics